Concept LA6983ss Česká Amerika, volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou SINFONIA

Tip Dárek nebo sleva Autorizovaný prodejce
11 hodnocení
Značka: Concept
31 990 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

15 let zkušeností
15 let zkušeností
Elektro nás baví více než 15let!
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma od 3000 Kč (pouze elektro)
Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme
Potřebujete-li poradit obraťte se na nás
Zabezpečená online platba
Bezpečná online platba
Vaše údaje jsou v bezpečí

Detailní popis produktu

Americká lednice Concept LA6983ss SINFONIA

Total NO FROST

Variabilní zóna

Plasma sterilizátor

LA6983ss_1.png

French door – chlouba velké kuchyně

Lednice LA6983ss typu French door je novinkou v řadě amerických lednic Concept. Její hlavní výhodou je maximální přehlednost vnitřního prostoru, velký objem, atraktivní design a moderní zpracování. Dvoudveřová chladnička a mraznička se 2 samostatnými šuplíky jsou zárukou toho, že spotřebič zbytečně „nevětrá“. K výkyvu teplot dochází pouze v té části, která je aktuálně otevřená, a proto lednice nemusí tak často dochlazovat na ideální teplotu. Výsledkem je celková úspora energie i peněz.

LA6983ss_2.png

Total NO FROST – stop odmrazování

S funkcí Total No Frost už nebudete muset řešit námrazu uvnitř celého spotřebiče. Díky rovnoměrnému šíření suchého vzduchu nevzniká v lednici vlhkost, takže nedochází k tvorbě námrazy, a tudíž není lednici nutné odmrazovat. Tři na sobě nezávislé chladící okruhy snižují ovlivňování teplot uvnitř spotřebiče a míchání pachů mezi jednotlivými prostory. Total No Frost zrychluje proces zmrazování potravin a tím přispívá k zachování jejich nutričních hodnot po rozmrazení. A v neposlední řadě vede i ke značným úsporám elektrické energie, čímž šetří vaše peníze.

LA6983ss_3.jpg

PST – plasma sterilizátor

Plasma sterilizátor vytvoří v lednici přirozené mikroklima, které neutralizuje bakterie, zápachy a vlhkost. Díky tomu nebude uvnitř lednice docházet k míchání vůní a chutí a vaše potraviny se uchovají déle čerstvé.

LA6983ss_4.png

Variabilní zóna – flexibilní využití

Variabilní zóna v podobě velké, plně výsuvné zásuvky ve spodní části chladničky je ideální především pro skladování masa. Jedná se o prostor, ve kterém lze dotykem regulovat teplotu (od -2°C do +3°C), takže ho můžete využít jako chladničku, nulovou zónu nebo soft mrazák. Variabilní zóna má vlastní nezávislý zdroj světla.

LA6983ss_5.jpg

Invertorový kompresor

Hlavní výhodou invertorového kompresoru je jeho nízká hlučnost, vyšší efektivita chlazení a delší životnost. Invertorový kompresor se přizpůsobuje okamžitým potřebám pro chlazení a efektivně hospodaří s energií. Pomáhá také zachovat v lednici stabilnější teplotu, čímž nedochází k přemíře chlazení. Kompresor s digitálním převodníkem má nižší spotřebu než běžné kompresory, takže aktivně snižuje vaše účty za elektřinu.

LA6983ss_6.png

Teleskopické výsuvy

Zásuvky mrazáku a zásuvka variabilní zóny jsou opatřeny kvalitními nerezovými teleskopickými výsuvy, které vám maximálně usnadní jejich obsluhu. I zcela naplněné je vysunete velice hladce a bez žádné námahy. Velmi praktické jsou i bezpečnostní dojezdy, které se postarají o plynulý dojezd zásuvek.

LA6983ss_7.jpg

Metal cooling

Zadní stěna lednice je vyrobena ze speciálního metalického materiálu, který posiluje chladící schopnosti lednice tím, že dokáže pojmout mnohem více chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urychluje obnovení optimální teploty při častém otevírání dveří. Výsledkem je stabilní teplota uvnitř lednice, která prodlužuje čerstvost uložených potravin.

LA6983ss_8.jpg

Teplotní snímače

Lednice je vybavena 2 čidly, umístěnými přímo v chladící komoře, které udržují správnou teplotu v jednotlivých zónách. Díky tomu pružněji reaguje na kolísání teploty uvnitř spotřebiče, např. po otevření dveří, a rychleji dochladí na požadovanou teplotu v chladící komoře. Dochází tak k minimálním výkyvům teplot, což svědčí vašim uloženým potravinám.

LA6983ss_9.png

Maximum místa - objem 535 l

Nenechte se při nákupech brzdit velikostí lednice. Model LA6983ss nabízí obrovský vnitřní prostor o objemu 535 l (chladnička 348 l/mrazák 187 l), takže můžete nakupovat bez omezení. Tato lednice uspokojí každou velkou rodinu i náročnou klientelu.

LA6983ss_10.jpg

Fresh zóna

Fresh zóna je určena pro zachování dlouhodobé čerstvosti uložených potravin. Skládá se ze 2 zásuvek, ve kterých lze odděleně regulovat vlhkost a vytvořit v nich ideální klima na míru aktuálně uložených potravin. Obecně platí, že čím více vody potravina obsahuje, tím větší vlhkost je potřeba k jejímu skladování – např. vyšší vlhkost vyhovuje ovoci a zelenině, nižší je vhodná pro zachování čerstvosti masa, uzenin a sýrů.

LA6983ss_11.png

Dokonalý přehled

Obě zásuvky mrazáku jsou vybaveny integrovanými šuplíky pro ukládání drobných potravin. Celý prostor je tak lépe rozčleněn pro vaše přehlednější skladování. Výhodou vnitřních přihrádek je, že jsou opatřeny samostatnými pojezdy. Pokud potřebujete manipulovat v prostoru hlavního boxu, vnitřní přihrádku jednoduše zasunete, takže vám při práci nijak nepřekáží.

LA6983ss_12.png

Přehlednost na prvním místě

Ve vrchní části lednice naleznete chladící část, která je přehledně zorganizována díky 3 prostorným policím, z nichž 1 je výškově nastavitelná. Pod policemi je umístěná fresh zóna a variabilní zóna s nastavitelnou teplotou. Ve spodní části lednice se nachází mrazák v podobě dvou samostatných prostorných zásuvek o celkovém objemu 187l. Velkou výhodou modelu LA6983ss je jeho univerzálnost. V celé lednici lze jednoduše nastavit teplotu na 5 °C (ve variabilní zóně na 3 °C), takže všechny komory můžete využít pouze pro chlazení, čímž získáte obrovský chladící prostor o objemu 535l.

LA6983ss_13.jpg

Super FREEZE

Funkce Super FREEZE nastaví teplotu v mrazničce na -24 °C, čímž zrychluje zmrazení nově vložených potravin. Současně chrání uložené potraviny před rozmrazením v okamžiku, kdy máte mrazničku otevřenou.

LA6983ss_14.jpg

Super COOL

Funkce Super COOL slouží pro rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin. Oceníte ji v momentě, kdy máte lednici delší dobu otevřenou, např. při vkládání velkého nákupu. Nové potraviny rychle zchladí a současně zabrání nežádoucímu ohřevu vnitřního obsahu.

LA6983ss_15.jpg

Alarm nedovřených dveří

Stává se vám, že občas zapomenete zavřít dveře ledničky, čímž dochází k znehodnocení uložených potravin a zároveň k vyšší spotřebě elektrické energie? Díky alarmu nedovřených dveří můžete zůstat v klidu. V případě, že lednici necháte delší dobu otevřenou, spustí se zvukový signál, který se automaticky vypne vždy, když ledničku nebo šuplíky opět zavřete.

LA6983ss_16.png

Perfektně pasuje - 90°

Lednice LA6983ss disponuje praktickým otevíráním dveří. Pro plnohodnotné vysunutí zásuvky variabilní a fresh zóny stačí dveře lednice otevřít pouze do pravého úhlu. Lednici tedy můžete umístit i blízko zdi, ale vždy je nutné počítat s lehkým náběhem dveří min. 35 mm.

LA6983ss_17.png

Velké LED osvětlení

Díky velkému LED osvětlení, které je umístěno na zadní a horní stěně lednice, budete mít dokonalý přehled nad vašimi potravinami. LED osvětlení je velmi úsporné a vyznačuje se dlouhou životností. Vlastním zdrojem světla jsou opatřeny také prostory variabilní zóny a mrazáku.

LA6983ss_18.jpg

Designová linie Sinfonia

Sinfonia designově propojuje malé a velké kuchyňské spotřebiče. Hlavní prvek tvoří luxusní nerez doplněný o černý proužek a vše k sobě dokonale ladí.

Technické parametry:

 • Designová linie SINFONIA
 • Total NO FROST – 3 nezávislé okruhy
 • Celkový užitný objem: 535 l
 • Užitný objem chladnička: 348 l
 • Užitný objem mraznička: 187 l
 • Teleskopické výsuvy zásuvek mrazáku a nulové zóny
 • Variabilní zóna s dotykovým ovládáním
 • Fresh zóna
 • PLASMA sterilizátor
 • Super FREEZE
 • Super COOL
 • Metal cooling
 • Energetická třída: E
 • Povrch dveří – NEREZ
 • Boky lednice - šedé
 • Spotřeba 0,91 kWh/den, 314 kWh/rok
 • Displej – bílý
 • Dotykové ovládání
 • Alarm nedovřených dveří
 • Náběh dveří: 35 mm
 • Hlučnost: 41 dB
 • Akumulační doba mrazničky: 15 hod
 • Mrazící kapacita: 12 kg/den
 • Vnitřní LED osvětlení – chladnička, mrazák, variabilní zóna
 • Počet kompresorů: 1
 • Klimatická třída: SN / N / ST /T

Detailní popis:

 • Výška: 1898 mm
 • Šířka: 833 mm
 • Hloubka: 685 mm
 • Netto hmotnost: 129 kg
 • Napětí: 220–240 V~50 Hz
 • Příkon: 250 W
 • Lednice je včetně připojovacího kabelu

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky americké
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 129 kg
Energetická třída: E
Barva: nerezová
Šířka (mm): 833
Výška (mm): 1898
Hloubka (mm): 685
Typ: Americká
Ovládání: digitální
Designová linie: Sinfonia
Displej: Ano
Dotykové ovládání: Ano
Hlučnost (dB): 41
Hmotnost (kg): 129
Akumulační doba mrazáku (h): 15
Alarm otevřených dveří: Ano
Automatické odmrazování: Ano
Celkový objem (l): 535
Dávkovač vody: Ne
Digitální ovládání teploty: Ano
FRESH zóna: Ano
Funkce SMART: Ne
Klimatická třída: SN / N / ST / T
Metal cooling: Ano
Mrazící kapacita (kg/24 hod.): 12
Nabíhání dveří: Ne
Objem lednice (l): 348
Objem mrazáku (l): 187
PLASMA sterilizátor: Ano
Počet chladících okruhů: 3
Počet polic v lednici: 3
Počet přihrádek mrazáku: 7
Povrch dveří: Nerez
Prázdninový režim: Ano
Připojení na vodu: Ne
Roční spotřeba energie (kWh): 314
Směr otevírání dveří: Panty vlevo i vpravo
SUPER chlazení: Ano
SUPER mražení: Ano
Typ kompresoru: Invertorový
Umístění: volně stojící
Umístění mrazáku: 2 šuplíky
Variabilní zóna: Ano
Výrobník ledu: Ne
Změna otevírání dveří: Ne
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: