Concept IL5000 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO

Novinka Autorizovaný prodejce
13 hodnocení
Značka: Concept
4 999 Kč –20 % 3 999 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

15 let zkušeností
15 let zkušeností
Elektro nás baví více než 15let!
Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme
Potřebujete-li poradit obraťte se na nás
Zabezpečená online platba
Bezpečná online platba
Vaše údaje jsou v bezpečí

Detailní popis produktu

IPL epilátor Concept IL5000 Perfect Skin PRO

IL5000_uvod.png

500 000 impulzů

Bezdrátové použití

Dezinfekční základna

3roky.jpg

Prodloužená záruka 3 roky

Využijte naší akce a získejte 3 roky záruku na váš nový IPL epilátor zakoupený v termínu od 17. dubna do 30. června. Stačí se jen "zaregistrovat" nejpozději do 14 dní od nákupu. Více informací naleznete na stránce "Chytře vymyšlené výhody".

IL5000_2.jpg

IPL epilace přispívá k odstranění chloupků i s kořínky

Toužíte po hladké pokožce bez chloupků? S IPL epilátorem Concept IL5000 Perfect Skin Pro toho můžete dosáhnout v pohodlí svého domova. Využívá technologii intenzivního pulzního světla (IPL), která byla podrobena více než 15 letům klinických testů po celém světě. Tato vědecky ověřená technologie poskytuje rychlé a trvalé výsledky. Záblesky intenzivního pulzního světla se během epilace dostávají pod povrch pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků. Tento tepelný účinek efektivně a bezbolestně ničí chloupky i s kořínky a zabraňuje jejich opětovnému růstu.

IL5000_3.jpg

500 000 záblesků, které vám vydrží celý život

Životnost epilátoru dosahuje 500 000 světelných impulzů. Pro lepší představu to znamená, že pokud byste si pravidelně epilovali nejběžnější partie těla, což jsou nohy, podpaží a oblast bikin, a dodržovali doporučené intervaly ošetření, světelné impulzy vám vystačí na celý život. Jedná se o průměrné výpočty použitých záblesků na základě výsledků testovací skupiny žen (velikost M, výška cca 165 cm, váha cca 60 kg).

Průměrný počet záblesků na jednotlivé partie těla:

• lýtko = 60-90 záblesků
• stehno = 120-140 záblesků
• podpaží = 5-7 záblesků
• bikiny = 16-20 záblesků

IL5000_1.jpg

UV dezinfekční základna se postará o hygienickou čistotu přístroje

Epilátor je vybaven dezinfekční základnou, díky které budete mít během několika minut aplikační plochu přístroje hygienicky čistou a připravenou k dalšímu použití. Využívá technologii ultrafialového záření, která spolehlivě zlikviduje až 99,9 % bakterií a zabrání jejich dalšímu množení. Ostatní části epilátoru stačí po vychladnutí otřít vlhkým hadříkem. Čistý přístroj uložte do pouzdra a uskladněte.

IL5000_4.png

Volnost pohybu díky bezdrátovému použití

IPL epilátor IL5000 vám dává maximální volnost pohybu. Můžete ho totiž používat i bez kabelu, což oceníte zejména na cestách. Při plně nabité baterii vám epilátor poskytne až 1350 záblesků na nejnižší a až 500 záblesků na nejvyšší úrovni. Pokud se vám během ošetření vybije, stačí ho zapojit do zásuvky a můžete pokračovat dál.

IL5000_5.jpg

2 režimy pro pohodlnou epilaci celého těla

IPL epilátor IL5000 je vhodný na odstranění chloupků z celého těla. Využít můžete dva režimy. Režim Gliss slouží k ošetření větších ploch, jako jsou nohy, ruce, hrudník, záda apod. Epilátor vysílá plynulé záblesky v řadě za sebou, čímž umožňuje rychlejší a plynulejší ošetření. Režim Precision využijete k ošetření nejhůře dostupných a nejcitlivějších partií, jako je obličej, podpaží, oblast bikin apod. Přístroj vysílá jednorázové impulzy na základě stisknutí tlačítka pro uvolnění impulzu. V tomto režimu doporučujeme použít přídavné magnetické nástavce (tvář + bikiny), se kterými přesněji zacílíte na požadované místo.

IL5000_6.png

Pro koho je IPL epilátor vhodný?

Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje.

IL5000_7.png

Jak IPL epilátor správně používat?

Pokožka, kterou se chystáte epilovat, musí být před použitím IPL epilátoru čistá, suchá a oholená. Zvolte vhodnou jednu z pěti úrovní intenzity světla pro váš typ pokožky – čím světlejší fototyp pleti máte, tím vyšší úroveň intenzity zvolte (doporučené úrovně intenzity pro jednotlivé fototypy jsou podrobněji popsány v návodu – str. 17). Aplikační plochu epilátoru přitiskněte na pokožku. Stisknutím tlačítka přístroj vyšle světelný impulz. Vyvarujte se uvolnění více než jednoho pulzu na stejnou část pokožky během jednoho ošetření. Během epilace můžete cítit mírný pocit tepla či brnění, ale v žádném případě nesmí být bolestivá. Pokud cítíte bolest, je nutné snížit intenzitu záření.

IL5000_8.jpg

Senzor na ochranu očí

IPL epilátor má zabudovaný bezpečnostní senzor, který zabrání vyslání impulzu, pokud epilátorem míříte do volného prostoru. Díky tomuto senzoru bude přístroj správně pracovat pouze v okamžiku, kdy je aplikační plocha zcela v kontaktu s pokožkou. Používání přístroje je tedy bezpečné a nehrozí riziko poškození očí, takže v průběhu epilace nemusíte používat speciální ochranné brýle. V případě odstraňování chloupků v oblasti obličeje doporučujeme během záblesku zavřít oči. Předejdete tak drobnému oslnění srovnatelnému se sílou blesku u fotoaparátu, které sice nepředstavuje zdravotní riziko, ale může být nepříjemné.

IL5000_9.png

Kdy se dostaví první výsledky?

Výsledky epilace se mezi jednotlivými uživateli mohou lišit v závislosti na ošetřované části těla, barvě chloupků a způsobu aplikace. Počáteční úspěchy můžete zaznamenat na své pokožce již po několika týdnech pravidelného používání. Obecně platí, že na světlé pokožce s tmavými chloupky se výsledky dostaví rychleji než na tmavší pokožce s chloupky světlými. Pokud s epilací začínáte, doporučujeme první 4 ošetření provádět v rozestupu 2 týdnů. Poté epilaci opakujte každé 4 týdny, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

IL5000_10.png

Mobilní aplikace

S mobilní aplikací Concept IPL získáte svého osobního rádce, který vám pomůže naplánovat jednotlivé procedury a sledovat postup ošetření. Pomůže vám s výběrem vhodné úrovně intenzity impulzů podle vašeho odstínu pokožky a pohlídá vám intervaly mezi jednotlivými procedurami. Nechybí ani přehledný videonávod, ve kterém se dozvíte, jakým způsobem epilátor správně používat, abyste dosáhli efektivních a dlouhodobých výsledků.

IL5000_11.jpg

Nečekejte na léto

Pokud chcete mít v létě krásně hladkou pokožku, začněte s epilací v dostatečném předstihu. Pokožka totiž nesmí být vystavována slunečnímu záření minimálně 4 týdny před a alespoň 2 týdny po použití IPL epilátoru. Chraňte pokožku před sluncem v průběhu celého ošetření. Vystavení slunečnímu záření znamená pobyt na přímém slunečním světle bez ochrany po dobu asi 15 minut nebo pobyt na nepřímém slunečním světle bez ochrany po dobu 1 hodiny. Pokud jste na pokožku aplikovali samoopalovací krém, vyčkejte, dokud opalovací účinek krému zcela nevymizí. IPL epilátor mohou používat muži i ženy starší 18 let.

IL5000_12.jpg

Kdy IPL epilátor nepoužívat

IPL epilátor se nesmí používat na potetované části těla, místa s permanentním make-upem, pihy, mateřská a jiná tmavá znaménka. Před použitím tyto místa důkladně zakryjte. Zároveň se IPL epilace nedoporučuje osobám s velmi citlivou pokožkou, při kožním onemocnění, při vysokém výskytu červených žilek, křečových žil nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud jste jinak nemocní nebo si jen nejste jistí, zda je pro vás IPL epilace vhodná, poraďte se s dermatologem nebo svým lékařem. Přístroj není vhodný k odstranění mužských vousů.

Technické parametry:

 • IPL epilace přispívá k odstranění chloupků i s kořínky
 • Odstraňuje chloupky z pokožky nohou, rukou, podpaží, těla, zad, oblasti bikin a obličeje
 • Technologie intenzivního pulzního světla
 • Funkce: epilace, odstranění akné, omlazení pleti, zklidnění pokožky
 • 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss
 • 2 magnetické nástavce: bikiny + obličej
 • Aplikační plocha: 3,3 cm² + nástavce 1,4 cm² a 2 cm²
 • Senzor na ochranu očí
 • Indikátor připravenosti
 • Integrovaný UV filtr
 • Mobilní aplikace Concept IPL pro plánování ošetření
 • Životnost lampy: 500 000 impulzů
 • Dezinfekční základna
 • Napětí: 100-240 V ~ 50/60 Hz
 • Příkon: 36 W
 • Vlnová délka: epilace: 530-1200 nm
 • Frekvence impulzů: použití bez kabelu: 1,46-3,4 s, použití s kabelem: 1,07-2,6 s
 • Intenzita světelného impulzu: max. 4,5 J/cm²
 • Energie optického záření: 4,3-14,8 J
 • Baterie: Li-Ion
 • Doba nabíjení: 60 min.
 • Možnost použití s kabelem i bez kabelu
 • Počet impulzů při plném nabití baterie (použití bez kabelu): úroveň 1 - 1350 impulzů, úroveň 2 – 1000 impulzů, úroveň 3 - 700 impulzů, úroveň 4 - 550 impulzů, úroveň 5 - 500 impulzů
 • Rozměry: 16,7 x 6,3 x 4,1 cm (v x š x h)
 • Hmotnost: 298 g
 • Napájení: elektrická síť + baterie
 • Uskladnění: pouzdro
 • Barva: černá + taupegold

Doplňkové parametry

Kategorie: IPL epilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Napájení: elektrická síť + baterie
Šířka (cm): 6,3
Výška (cm): 16,7
Hloubka (cm): 4,1
Displej: Ne
Mobilní aplikace: Ano
Počet funkcí: 1
Pouzdro na uskladnění: Ano
Aplikační plocha (cm2): 3,3
Automatické vypnutí při nečinnosti: 5 min
Hmotnost (g): 298 g
Indikátor připravenosti: Ano
Oblast ošetření: nohy, ruce, podpaží, tělo, záda, bikiny, obličej
Počet nástavců: 2
Počet režimů: 2
Počet úrovní: 5
Počet záblesků: 500 000
Použití bez kabelu: Ano
Senzor na ochranu očí: Ano
UV dezinfekční základna: Ano
UV filtr: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: